První online airsoftový obchod na Slovensku

50 000 ks zboží na skladě

magnify Hledat
CZK

MP - novinky v naší nabídce

26.9.2023 Catus.sk Novinky v naší nabídce

Podívejte se na naši nabídku nových dílů a příslušenství od výrobce MP. Jedná se hlavně o zboží jako jsou taktické rukojeti, pistolové rukojeti, RIS lišty a krytky na RIS lišty, úchyty zásobníků, montáže a množství jiného zboží.

Na náš sklad v Banské Bystrici jsme naskladnili více než 100 typů zboží MP.

Taktické rukojeti, které jsou určeny pro lepší ovládání airsoftové zbraně a poskytují airsoft hráči pohodlné a bezpečné uchopení zbraně. V naší nabídce od výrobce MP naleznete například tyto taktické rukojeti:

Keymod/M-Lok PTG Paracord

Keymod/M-Lok VSG-S

RIS TDI Style krátká

RIS TGD dlouhá

Pistolové rukojeti jsou vyráběny v různých tvarech a velikostech, takže si můžete vybrat takovou, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a preferencím. V naší nabídce od výrobce MP naleznete například takové pistolové rukojeti:

M4 Target

G27

HK416

AGR-43 GBB-AR

V nabídce máme také gumový ochranný kryt pro pistolovou rukojeť.

RIS lišty se používají k připevnění příslušenství k airsoftovým zbraním. RIS lišty jsou kompatibilní s širokou škálou příslušenství. V naší nabídce od výrobce MP naleznete například tyto RIS lišty:

Keymod / M-LOK polymer

MOE polymer

Kryty RIS lišt slouží k ochraně před poškozením RIS lišt a zlepšují pohodlí a úchop airsoftové zbraně. V naší nabídce od výrobce MP naleznete například takové kryty na RIS lišty:

M-Lok Wedgelok

Keymod Soft Cover-A

RIS Knights Armament II

RIS LaRue Index Clips

Spony a vytahováky zásobníků jsou příslušenství, které se používá s airsoftovými zásobníky. Spony slouží ke spojení dvou nebo více airsoftových zásobníků a vytahováky se používají k vyjímání airsoftových zásobníků z kapes nebo pouzder. V naší nabídce od výrobce MP naleznete:

Vytahovák TM G17 3ks

Vytahovák M4 4ks

Úchyt Magwell grip Gen. 2

Úchyt zásobníku M4 5,56 NATO

Úchyt zásobníku 9mm/45 Subgun

Spojka zásobníků AK

Spojka zásobníků M4

Spojka zásobníků MP5

Mezi novým zbožím naleznete například i montážní RIS lištu pro M1911, montážní RIS lištu pro Hi-Capa SV, tlakový obvaz/škrtidlo Combat, tréninkový nůž s pouzdrem M10 Bayonet...

Věříme, že si mezi novým zbožím vybere každý a děkujeme za vaši důvěru a podporu. Máte-li nějaké připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na Vaše další objednávky.

picture

Přečtěte si také