První online airsoftový obchod na Slovensku

50 000 ks zboží na skladě

magnify Hledat
CZK

Operation: Savoonga 09.-11. srpna 2024

29.5.2024 Catus.sk

Milí nadšenci airsoftu,

s radostí vám oznamujeme novou sérii MilSim akcí, kterou pro vás připravili členové Airsoft Slovakia a členové týmu Peacekeepers. První akce, Operation: Savoonga, se uskuteční v krásném prostředí očovských lesů již 9.-11. srpna 2024. Připravte se na pořádnou dávku adrenalinu, nezapomenutelnou atmosféru a nové herní mechanismy, které posunou vaše zážitky na vyšší úroveň.

Cílem organizátorů je přinést pro slovenský airsoft pravidelné a kvalitní MilSim akce, z nichž si hráči odnesou nezapomenutelné zážitky. Tento projekt je výsledkem spolupráce mezi Airsoft Slovakia a týmem Peacekeepers, kteří se rozhodli pozvednout úroveň airsoftových her na Slovensku a přinést hráčům opět úroveň realismu a vzrušení.

Nultý ročník série MilSim akcí, Operation: Savoonga, přinese opravdu jedinečnou atmosféru, která se bude nést v duchu boje mezi aliancí Polaris a federací Sibirsk o nadvládu nad územím s názvem Savoonga. Hráči se mohou těšit na zajímavé a intenzivní boje, několik simulací a různorodé mise, které prověří jejich taktické schopnosti a týmovou spolupráci.

Jsme hrdí, že můžeme být jako catus.sk generálním partnerem této akce. Plánujeme se této akce zúčastnit a věříme, že si to spolu užijeme. Těšíme se na vás v očovských lesích, kde spolu zažijeme nezapomenutelné chvíle plné vzrušení a dobrodružství.


Připravte se na Operation: Savoonga a staňte se součástí této epické MilSim série!

Více informací se dozvíte na facebooku respawnslovakia.sk nebo instagramu @svkairsoft.

picture